Zahájení nového školního roku 2024/25

Milí rodiče, milé děti,
s radostí vás vítáme zpět po prázdninách v naší mateřské škole! Doufáme, že jste si léto užili a načerpali spoustu energie. Těšíme se na nový školní rok plný dobrodružství, her a objevování.

Pro naše nové kamarády, kteří se k nám letos připojí, připravujeme spoustu zábavných aktivit, díky kterým se rychle zabydlí v novém prostředí. Společně budeme tvořit, učit se a objevovat svět kolem nás.

Máme také skvělou novinku! Od tohoto školního roku se funkce ředitelky naší mateřské školy ujímá paní Bc. Petra Němcová. Paní Němcová má bohaté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání a věříme, že její nadšení a nový pohled přinesou naší školce mnoho pozitivních změn. Těšíme se na spolupráci s ní a věříme, že pod jejím vedením prožijeme úspěšný a inspirativní rok.

Snažíme se, aby se každé dítě cítilo u nás jako doma. V tomto roce nás čeká spousta zajímavých akcí – od tematických dní, přes výlety až po společná setkání s rodiči. Věříme, že i tento školní rok bude pro všechny plný radostných chvil a nezapomenutelných zážitků.

Těšíme se na spolupráci s vámi a věříme, že nás čeká krásný školní rok plný úsměvů a radosti!

Vaše mateřská škola

©2020, Všechna práva vyhrazena.
instagram-svg